Ethoss kaulo pakaitalas

PAPRASTAS

Žmogaus kūnas yra unikalus ir turi savybę atsistatyti. EthOss® buvo sukurtas siekiant kaulo regeneracijos naudojant visiškai biologiškai suderinamas medžiagas. Ši sintetinė medžiaga greitai prisitaiko ir sukuria palankią aplinką kaului regeneruotis, taip pagreitindama kaulo priauginimo procedūrą. Integruota kalcio sulfato membrana užtikrina grafto stabilizavimą ir neleidžia įaugti minkštiesiems audiniams. Papildomai nėra reikalinga kolageno membrana.

SAUGUS

EthOss®- porėtas, osteokondukcinėmis savybėmis pasižymintis ßTCP ir kalcio sulfato mišinys rezorbcijos metu sukuria jonizuotą terpę, kuri aktyvuoja šarminę fosfatazę. Terpė tampa pripildyta kalcio ir fosfato jonų, kurie skatina stabilią kaulo augmentaciją. Ethoss yra 100% sintetinis. Sudėtyje nėra žmogaus ar gyvūninės kilmęs medžiagų, todėl išvengiama kryžminio užteršimo.

Lengva naudoti

Ethoss patogi pakuotė, švirkšto tipo aplikatorius dviejų talpų – 0.5cc ir 1 cc. Lengva sumaišyti ir naudoti.Medžiaga gerai išlaiko savo tūrį, todėl nereikia perkrauti defekto. Aplikavus EthOss® reikiamoje vietoje, medžiaga sustingsta ir susidaro pusiau standus transplantatas, sukurdamas itin stabilią atramą osteoblastams augti, dėl kurios atsiranda įspūdingai geri klinikiniai rodikliai.

PATIKIMAS

Tai nėra kaulo augmentacija be membranos - EthOss sudėtis atstoja membraną. Kalcio sulfato veikimas atstoja integruotos membranos funkciją ir atstumia minkštuosius audinius, todėl su EthOss® papildomai naudoti kolageno membranos nereikia. Ethoss pilnai absorbuojasi į kūną ir pakeičiamas naujai susidariusiu žmogaus kaulu - 50% kaulo regeneruojasi vos per 12 savaičių.

EthOss logo

Techninės specifikacijos

Sudėtis65% beta trikalcio fosfatas, (βTCP) Ca3(PO4)2, 35% kalcio sulfatas CaSO4
Tūrio užpildas50% - 70%
Porų dydis (βtcp)400μm
Dalelių dydis (βtcp)0.1mm - 0.5mm
Mechaninis atsparumas (βtcp)3,0 MPa
Rezorbcijos laikas50% naujo kaulo regeneruojasi 12-tą savaitę. Pilna rezorbcija 6-12 mėnesiais.
Pakuotė0.5 CC., 1 CC.
MaišymasStandartinis sterilus fiziologinis tirpalas (0.9% Natrio chloridas)
Rekomenduojamas defekto atvėrimas12-ta savaitė

Paruošimas ir naudojimas

EthOss® paruošimas

 1. Atitraukti švirkštą iki 1cc žymės (jei naudojimas 0.5cc Ethoss®TCP švirkštas) arba iki 2cc žymės (jei naudojimas 1cc Ethoss®TCP švirkštas). Nenuimti apsaugos šioje stadijoje.
 2. Tam, kad pasklaidyti miltelius ir padidinti maišymo efektyvumą, lengvai spragtelti pirštu, kol Ethoss®TCP milteliai pasisklaidys.
 3. Apversti švirkštą vertikaliai, taip kad švirkšto stūmoklis būtų apačioje.
 4. Nuimti apsaugą.
 5. Užpildyti švirkštą iki viršaus fiziologiniu tirpalu (0.9% natrio chloridas).
 6. Lengvai pabaksnoti švirkštą, apie 10 sekundžių, kol visi milteliai bus vizualiai persigėrę. 
 7. Uždėjus sterilios marlės ant švirkšto galo, nuspausti skysčio perteklių. Nepersausinti.
 8. Ethoss®TCP yra paruoštas aplikacijai tiesiai iš švirkšto, arba išspaustas ant sterilaus paviršiaus tolesniam darbui su jūsų pasirinktais darbo įrankiais. 
 9. Maišymas Ethoss®TCP su bet kokia kita medžiaga procedūros metu, yra pilnoje daktaro atsakomybėje, Ethoss®TCP neatsako už sąveika su kitomis medžiagomis.

EthOss® naudojimas

Medžiaga pradės kietėti po 1 minutės, todėl ertmės užpildymo neatidėlioti. 


 1. Prieš užpildant ertmę, palaukite kol kraujavimas atslūgs.
 2. Įvesti Ethoss® su švirkštu ir suformuoti pagal poreikį.
 3. Nenaudoti nusiurbimo augmentacijos metu, tai gali paveikti medžiagos vientisumą.
 4. Neperpildinti vietos sintetiniu kaulu, medžiaga gali peraugti implantą.
 5. Uždėti sterilią merlę ir prispaudus palaikyti bent 3 minutes. Tai surinks drėgmės perteklių ir padės vidinęi membranai sukietėti.
 6. Kai tik EthOss® sustangrės ir jausis pasipriešinimas paspaudus, galima užsiūti. EthOss® sintetinis kaulas neturi sukietėti iki kaulo kietumo tam, kad būtų galimą užsiūti, tereikia jog susidarytų membrana ir išlaiktytų reikiamą formą.
 7. Pirmoji siūlė turėtų būti prie tarpdančio papilės. Tai užtikrina pasyvų uždarymą, kuris nepažeidžia transplantato. Reikalingas pilnas ir pasyvus minkštųjų audinių uždarymas.Dėmesio, labai svarbu apsiūti transplantatą nepertempus siūlės. Naudoti vienkomponentį siūlą, tam kad apsaugoti nuo galimo infekcijos

Po operacijos

EthOss neturi konkrečių po operacinių veiksmų. Rekomenduojama naudoti Blue®m implant care produktus.

Blue®m produktai yra revoliucingi, kitokia burnos priežiūra nei esate pratę. Unikali formulė, pagrįsta aktyviu deguonimi padėjo žmonėms turintiems dantų ar burnos problemų, tokių kaip periodontitas. Šie produktai yra tobulas sprendimas palaikyti sveiką burnos pusiausvyrą. Paslaptis yra lėtas aktyvaus deguonies išsiskyrimas. Deguonis vaidina pagrindinį vaidmenį beveik visuose žaizdų gijimo arba ligų etapuose.

EthOss

Blue®m burnos gelis sukurtas gydytojų implantologų, burnos chirurgų ir odontologų specifiškoms burnos ligoms gydyti. Šis gelis skirtas pagerinti žaizdų gijimą padidinant deguonies kiekį kraujuojančiose dantenose ar atsiradusiose jų kišenėse, po dantų rovimo, implantacijos, chemoterapijos ar prarasto danties. Todėl ir vadiname savo produktą pagalba žaizdoms.


Šis gelis yra ypatingas dėl didelio aktyvaus deguonies kiekio. Deguonis yra svarbus visuose 5-iuose žaizdų gijimo proceso etapuose. Užtikrina efektyvią pagalbą esant uždegimo židiniui apie implantą (periimplantitas).

Blue®m burnos gelis sukurtas gydytojų implantologų, burnos chirurgų ir odontologų specifiškoms burnos ligoms gydyti. Šis gelis skirtas pagerinti žaizdų gijimą padidinant deguonies kiekį kraujuojančiose dantenose ar atsiradusiose jų kišenėse, po dantų rovimo, implantacijos, chemoterapijos ar prarasto danties. Todėl ir vadiname savo produktą pagalba žaizdoms.
Šis gelis yra ypatingas dėl didelio aktyvaus deguonies kiekio. Deguonis yra svarbus visuose 5-iuose žaizdų gijimo proceso etapuose. Užtikrina efektyvią pagalbą esant uždegimo židiniui apie implantą (periimplantitas).

Blue®m burnos gelis padeda išgydyti, sumažinti riziką ir užkirsti kelią:

 • Kraujuojančioms dantenoms.
 • Periodontitui ar periimplantitui.
 • Žaizdom po danties implanto ištraukimo.
 • Žaizdoms po chemoterapijos ar radiacijos.
 • Žaizdoms atsiradusioms dėl dantų protezų.
 • Kišenių atsiradimui aplink dantis ar implantus.

Klausimai ir atsakymai

EthOss Pacientams

Dažniausiai kylantys klausimai pacientams

Daugiau klinikinių atvejų ir gydytojų
atsiliepimų galite rasti grupėje

Facebook - EthOss Case Studies

Webinarai online

EthOss webinars