Bluem® burnos gelis žaizdoms gydyti

Yra sandėlyje

1,00 €

Blue®m produktai yra revoliuciniai: kitokia burnos priežiūra nei buvote pratę. Unikali formulė, remiantis aktyviu deguonimi, padėjo daugybei žmonių turintiems dantų ar burnos problemų, tokių kaip periodontitas.


Šis produktas yra puikus sprendimas norint palaikyti sveiką burnos pusiausvyrą. Paslaptis yra lėtas aktyvaus deguonies išsiskyrimas. Deguonis užima pagrindinį vaidmenį beveik visuose žaizdų gijimo ir (arba) ligų etapuose.

Bluem® burnos gelis sukurtas implantologų, burnos chirurgų ir odontologų specializuojančių į specifiškas burnos ligas. Šis gelis skirtas pagerinti žaizdų gijimą padidinant deguonies kiekį kišenėse, kraujuojančiose dantenose, žaizdom susidariusiom po dantų rovimo, po implantacijos, po chemoterapijos ar iškritusio danties. Todėl ir vadiname savo produktą žaizdos atrama.
Šis gelis yra ypatingas dėl didelio aktyvaus deguonies kiekio. Deguonis yra svarbus visuose 5 žaizdų gijimo proceso etapuose. Taip pat labai efektyvus esant uždegimui prie implanto (periimplantitas)


Bluem® burnos gelis padeda išgydyti, sumažinti ir užkirsti kelią:

  • Kraujuojančioms dantenoms
  • Periodontitui ar periimplantitui
  • Žaizdom po danties implanto ištraukimo
  • Žaizdoms po chemoterapijos ar radiacijos
  • Žaizdoms atsiradusioms nuo dantų protezų
  • Nuo kišenių aplink dantis ar implantus

Ingridientai

Aqua, Alcohol, Glycerin, Silica, Sodium Saccharin, Sodium Perborate, Citric Acid, PEG-32, Sodium Gluconate, Lactoferrin, Xanthan Gum, Cellulose Gum.


Naudojimas
Gelį galima tepti tiesiai iš tūbelės arba su specialiu aplikatoriumi. Tepti tiesiogiai ant žaizdos, ne daugiau nei 3 kartus po valandą laiko.